Produktai Apie mus Mūsų projektai Video reportažai Straipsniai Kontaktai Partneriai
Katilinių įranga / Tūriniai vandens šildytuvai

Produktų katalogas

Saulės kolektorių sistemos
Clage vandens šildytuvai
Šilumos siurbliai ir Saulės elektrinės
Grindinio šildymo sistemos
Grindjuosčių sistemos
Šildymo sistemų renovacija
Katilinių įranga
Termostatai, reguliatoriai, valdikliai
Sistemų schemų pavyzdžiai
Namų projektai
Marijonų g. 31
Parodos
Straipsniai
Energinis efektyvumas
Tūriniai vandens šildytuvai

Vandens šildytuvai – įrenginiai, kuriuose kaitinamas vanduo, reikalingas buitinėms reikmėms. Šildymo procesas vyksta naudojant elektros arba karšto termofikacinio vandens energiją. Vandens šildytuvus buityje įprasta vadinti boileriais (nuo angl. Boiler – virintuvas). Dažniausiai sutinkamos dvi pagrindinės vandens šildytuvų grupės: tūriniai vandens šildytuvai ir momentiniai (spartieji) vandens šildytuvai. Kiekviena boilerių grupė turi savo ypatumų, išskirtinių savybių, privalumų ir trukumų.

Tūriniai karšto vandens šildytuvai – talpos, kuriose vanduo šildomas karštu vandeniu ar garu, kuris teka metaliniu gyvatuku arba tarp dvigubų sienelių ir yra naudojami karšto vandens laikymui.

Veikimo principas remiasi patalpintu į vidų  kaitinimo elementu. Elektriniai vandens šildytuvai komplektuojami vienu ar dvejais elektriniais  vamzdiniais kaitinimo elementas. Kombinuotų vandens šildytuvų atveju jų  viduje įstatytas papildomas spiralinis vamzdis ar gyvatukas karštam termofikaciniam vandeniui. Sutinkami kombinuotos konstrukcijos „talpa talpoje“ vandens šildytuvai.

„Reflex“ tūriniai vandens šildytuvai orientuoti į šiuolaikinės šildymo, karšto vandens, pramonės ir centralizuoto šilumos tiekimo sistemų efektyvumą, nes jais stengiamasi užtikrinti nenuostolingą šilumos vartojimą ir efektyvius šilumos gamybos būdus, susietus su komfortu ir vartotojų poreikiais.

Reflex AB(AF).../1 ir AF.../1-M
Reflex AC.../1
Reflex AL.../R;R2;R3
Reflex AB(AF).../2
Reflex AH...1;2
Jei turite klausimų, rašykite mums
Dizainas: Puslapiai.eu. Svetainëje naudojama MegaTVS.