Produktai Apie mus Mūsų projektai Video reportažai Straipsniai Kontaktai Partneriai
Termostatai, reguliatoriai, valdikliai / Sistemų valdikliai / Šildymo-Saulės kol. sist.valdikliai

Produktų katalogas

Saulės kolektorių sistemos
Clage vandens šildytuvai
Šilumos siurbliai ir Saulės elektrinės
Grindinio šildymo sistemos
Grindjuosčių sistemos
Šildymo sistemų renovacija
Katilinių įranga
Termostatai, reguliatoriai, valdikliai
Sistemų schemų pavyzdžiai
Namų projektai
Marijonų g. 31
Parodos
Straipsniai
Energinis efektyvumas
Šildymo-Saulės kol. sist.valdikliai

Daugiafunkcinis valdiklis OVENTROP-„Regtronic RM-B“

Prie sienos montuojamas šildymo ir Saulės kolektorių sistemos valdiklis „Regtronic RM-B“, turintis 14 išėjimų su relėmis (iš jų 13 puslaidininkinių relių su sukimosi greičio reguliavimu ir 1 standartinė relė, neturinti potencialo) ir 4 išėjimus impulso trukmės moduliacijos būdu (PWM) valdomiems aukšto efektyvumo siurbliams. Šie išėjimai taip pat gali būti pritaikyti 0 – 10 V išvesčiai. 

„Regtronic RM-B“ gali valdyti Saulės kolektorių sistemas su į rytus ir į vakarus nukreiptais kolektoriais ir keletu kaupiklių bei nuo lauko temperatūros priklausomus mišriuosius ir tiesioginius šildymo kontūrus. 

Iš anksto užprogramuoti funkciniai blokai supaprastina sistemos parametrų nustatymą ir leidžia apjungti keletą šilumos šaltinių (pvz. skystojo kuro, dujų ar kietojo kuro katilus). 

Įvairios pasirenkamosios funkcijos, pvz., sluoksniuotosios kaupiklio krovos, šilumos mainų, šilumos pareikalavimo, boilerio krovos, kietojo kuro katilo, maišytuvo valdymo, šilumos kiekio apskaitos, vamzdinio kolektoriaus funkcija, Drainback pasirinktis, termostato funkcija, temperatūrų skirtumo ΔT valdymo, šiluminės dezinfekcijos, cirkuliacijos ir kitos, kurias galima aktyvuoti per intuityvią vartotojo sąsają. 

Sąsajos: magistralė S-BUS, skirta jungti prie duomenų registruotuvo (datalogger) „CS-BS“, SD kortelės lizdas skirtas duomenų įrašymui ir nustatymo verčių perdavimui bei programinės įrangos atnaujinimui. 

Prie valdiklio „Regtronic RM-B“ galima prijungti iki 5 išplėtos modulių „Regtronic EM-B“ – tokiu būdu sistemos valdiklis gali turėti iki 39 išėjimo relių, leisiančių įgyvendinti individualius sistemų sprendimus.
Jei turite klausimų, rašykite mums
Dizainas: Puslapiai.eu. Svetainëje naudojama MegaTVS.